Kariéra

Najväčším bohatstvom našej spoločnosti sú ľudia, ktorí v u nás pracujú. Naša kancelária poskytuje svojim klientom erudovanú pomoc založenú na dôvere medzi klientom a spoločnosťou a na realizácii etických princípov vlastných nášmu povolaniu. Erudícia je preto kľúčovou kompetenciou našich potenciálnych zamestnancov. Rovnako dôležité sú však i osobnostné dispozície, spočívajúce v komunikatívnosti, flexibilite, precíznosti, odolnosti voči stresu, ochote neustále sa vzdelávať a neodmysliteľnom entuziazme pre advokátsku profesiu.

Naša kancelária sa snaží starostlivo vyberať svojich členov a prijímať do svojich radov ľudí, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu získaných vedomostí, schopností i skúseností, ľudí, ktorí chcú neustále napredovať. Ak ste ukončili štúdium(ste absolvent), ešte študujete a hľadáte nové zamestnanie, alebo máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou napíšte nám.

Ideálny kandidát má ukončené stredoškolské vzdelanie, je rozhľadeným a ambicióznym človekom.  Ak v sebe cítite potenciál posúvať sa vpred, byť prínosom, ale hlavne váženým členom, partnerom a odborníkom v našej spoločnosti,  vyplňte a odošlite nám váš životopis s popisom.

Klinite na kontaktnú lištu vpravo TU VLOŽTE DOKUMENT.